O mnie

Cześć!

Nazywam się Natasza (Tasha Kay to mój pseudonim zawodowy). Jestem stylistą fryzur. Mieszkam i pracuję w cudownym mieście Kraków. Specjalizuję się w strzyżeniu, stylizacjach, modelowaniu i koloryzacji włosów. Prowadzę aktywny tryb życia profesjonalnego, dużo się uczę, odwiedzam liczne szkolenia, modne wydarzenia, ogólnie cały czas się rozwijam. Zdaję sobie sprawę z całej odpowiedzialności, która leży na moich plecach, kiedy biorę do rąk nożyczki. Dbam o moich klientów, zależy mi na ich satysfakcji.

Trzymam się filozofii, że w pierwszej kolejności, to właśnie włosy przyciągają uwagę,  więc nawet w sytuacji nie najlepszego ubioru, ładna fryzura wszystko uratuje. Piękny wygląd włosów jest oznaką zdrowia organizmu i dbania o siebie.

Każdemu mojemu klientowi pomagam odnaleźć swoją własną, dopasowaną do typu urody fryzurę, która będzie zawsze do niego pasowała. Moja misja, to stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego stylu dla każdej osoby. Z doświadczenia wiem, że z ładnymi włosami każdy czuje się pewny siebie, a pewność siebie sprzyja osiągnięciu nowych sukcesów.

Przygotowuję indywidualne pakiety usług dla każdego klienta, a dla stałych klientów, oferuję atrakcyjne promocje. Zawsze jestem otwarta na nowe pomysły i projekty związane z Twoją fryzurą!

Certyfikaty

Loading...